StudioKalendarzy.pl - produkcja kalendarzy i notesów - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

StudioKalendarzy.pl - produkcja kalendarzy i notesów

Produkowanie oryginalnych i interesujących w formie kalendarzy oraz notesów reklamowych jest główną częścią działalności StudioKalendarzy. pl. Produkcja kalendarzy czy też notesów odbywa się terminowo i solidnie oraz zawsze na wysokim poziomie. Powstające u nas drukowane gadżety firmowe stanowią dla naszych Klientów cenne źródło promocji marki oraz przyczyniają się do podniesienia prestiżu firmy. Bardzo popularnym gadżetem, który mamy przyjemność produkować dla naszych Zleceniodawców są kalendarze reklamowe. Szczególną popularnością cieszą się kalendarze książkowe i kalendarze trójdzielne, w których produkcji się specjalizujemy. Na równie wysokim poziomie co kalendarze, realizujemy też notesy reklamowe w dowolnych konfiguracjach i odmianach. Oprócz produkcji oferujemy również profesjonalne opracowanie szaty graficznej naszych gadżetów oraz zaprojektowanie niezbędnych do nich dodatków.

Szczegóły strony www.studiokalendarzy.pl:

Komentarze:

 • Krzysztof z Warszawy » (raport)

  W StudioKalendarzy.pl regularnie zamawiam notesy reklamowe. Już po pierwszym zamówieniu byliśmy przekonani, że lepiej trafić się po prostu nie da - szybka i sprawna realizacja, świetne jakość i dobra cena. Polecam!

  Data dodania: 28 04 2016
 • Kasia » (raport)

  Świetne notesy reklamowe polecam! Nasze notesy przeszły nasze oczekiwania!

  Data dodania: 16 05 2016
 • Zbyszek » (raport)

  Znam kalendarze z tej firmy i szczerze mogę je polecić każdemu. Bardzo dobra jakość wykonania i każdego wykorzystanego w produkcji elementu. Polecam!

  Data dodania: 02 08 2016
 • Marek » (raport)

  Świetne kalendarze reklamowe - polecam! Szef kupił dla nas kalendarze książkowe i trójdzielne i sprawdzają się świetnie.

  Data dodania: 05 09 2016
 • Roman » (raport)

  Współpraca z tą firmą przebiegała od początku do końca świetnie - dobry kontakt i ogół obsługi. Kalendarze reklamowe, które zamawialiśmy prima sort - polecam!

  Data dodania: 13 10 2016

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.