KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Codeon Sp z o. o. - niezawodny partner w zakresie dostaw sprzętu POS i Auto ID

Nasza oferta na stronie codeon. net. pl Skanery kodów kreskowych służące do odczytywania kodów kreskowych, ułatwiają i przyspieszają pracę w sklepach, magazynach, archiwach, bibliotekach i biurach. Kolektory danych niezbędne dla odczytu kodów kreskowych przy składaniu zamówień, przyjmowania i wydawania towarów, sprawdzania cen itp. Pracują w magazynach, sklepach i spedycji. Dzięki możliwości zapisu danych w pamięci urządzenia kolektor danych jest efektywnym narzędziem do zbierania informacji.
Specjalne drukarki termiczne i termotransferowe do szybkiego i wygodnego drukowania na rolkach papieru to urządzenia, niezbędne do wydruku etykiet z często zmieniającymi się informacjami. Terminale dotykowe POS (komputer zintegrowany z ekranem dotykowym) zapewniają szybką i łatwą obsługę klientów w punktach gastronomicznych i handlowych.
Kioski samoobsługowe stanowią alternatywę i ułatwienie dla obsługi stanowiska sprzedażowego. Będąć urządzeniemwszechstronnym, kiosk może być dopasowany do potrzeb różnych biznesów. Zarówno jako punkt sprzedaży, obsługi czy recepcyjny w szpitalu, może być używany w roli biletomatu, kolejkomatu etc.

Szczegóły strony https://www.codeon.net.pl: