Dobra nazwa dla firmy - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Dobra nazwa dla firmy

Skąd wziąć fajną nazwę dla firmy? Jakie imię będzie najlepsze dla silnej marki? To pytanie zadają sobie nie tylko startujący przedsiębiorcy, ale i doświadczeni prezesi spółek, prawdziwe "wygi biznesu". Ich pomysły nie zawsze trafiają w sedno, co później rodzi potrzebę kosztownego rebrandingu. Rozwiązanie tego problemu jest proste, a jego cena niewygórowana, tym bardziej, gdy zabierzemy się za to wcześnie. Udajemy się do:

    [*]copywritera (wersja tańsza) lub[*](przy większym budżecie) agencji namingowej
Ich działanie sprowadza się do zbadania naszych potrzeb i przedstawieniu nam takich pomysłów na nazwę, które najlepiej sprawdzą się w przypadku naszej firmy. Wymaga to pewnej dozy zaufania do nich, dlatego warto wcześniej sprawdzić, jakimi kreacjami mogą się pochwalić. Agencja Chwytliwa. pl może się pochwalić obszernym katalogiem propozycji, które oddajemy do Waszej dyspozycji.

Szczegóły strony www.chwytliwa.pl:

Komentarze:

  • Remigiusz » (raport)

    Trzeba powiedzieć, że nazwa dla firmy to mega istotna sprawa. Dobrze wybrana daje podwaliny pod stworzenie świetnej relacji z klientami firmy, podczas gdy błąd na tym etapie stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia. Polecam zostawić to profesjonalistom z agencji namingowej - w erze outsourcingu taki zabieg nie powinien nikogo dziwić!

    Data dodania: 04 11 2014

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.