Firma windykacyjna, Windykacja Śląsk - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Firma windykacyjna, Windykacja Śląsk

AON PROMES FINANSE Sp. z o. o. pod adresem www. promes-finanse. pl z siedzibą w Dąbrowie Górniczej jest firmą działającą na szerokim rynku finansowym ze szczególnym nastawieniem na windykację i obrót wierzytelnościami. Skuteczność jej działań zapewnia kadra, która od wielu lat jest obecna w branży, a dzięki temu, że udało im się zbudować zgrany zespół PROMES FINANSE promes-finanse. pl jest w czołówce najskuteczniejszych firm windykacyjnych na Śląsku oraz na terenie Całej Polski.

Dowodem kompetencji i wiarygodności jest fakt, że zajmują się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania należności. Przeprowadzają postępowania sądowe kredytując związane z tym koszty oraz aktywnie uczestniczą w czynnościach komorniczych usprawniając tym samym egzekucję należności.

Dodatkowym atutem firmy windykacyjnej PROMES FINANSE Sp. z o. o. jest prowadzona GIEŁDA WIERZYTELNOŚCI pod adresem http://wyroki. eu. W celu poznania pełnej oferty Firmy Windykacyjnej Promes Finanse Sp. z o. o. zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych pod adresami: http://www. promes-finanse. pl oraz http://www. wyroki. eu.

Szczegóły strony promes-finanse.pl:

Komentarze:

  • Andrzej Jarosz » (raport)

    Polecamy ! Naprawde dobra firma. Nie patyczkują sie z dłużnikami.

    Data dodania: 27 07 2010

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.