Kredyty hipoteczne dla młodych małżeństw - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Kredyty hipoteczne dla młodych małżeństw

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem rządu dla młodych małżeństw na specjalnych, nisko-oprocentowanych warunkach. Program: Rodzina na Swoim, tylko do końca 2012r. Po tym okresie nie będzie już można liczyć na wsparcie finansowe w zakupie mieszkania.

Poszukujesz taniego kredytu lub pożyczki?

Nasza platforma finansowa - www.get-money.pl prezentuje najświeższe promocje bankowe skierowane do osób poszukujących najtańszej formy sfinansowania nieruchomości.

Oferujemy atrakcyjne i tanie , kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i wiele innych produktów bankowych.

Dowiesz się wszystkiego o kredycie mieszkaniowym w programie - Rodzina na Swoim. Uzyskasz informacje, jakie warunki musisz spełniać, żeby dostać kredyt z dopłatami? Poznasz dokładnie szczegóły programu oraz złożysz wniosek o kredyt mieszkaniowy.

Osobom skorzy-stającym z programu „Rodzina na swoim” będzie udzielona pomoc w spłacie odsetek. Dopłata wynieść może nawet: 90 000 zł, w okresie 8 lat. Jest to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich, którzy zamierzają kupić swój pierwszy dom czy mieszkanie. Główne atuty takich kredytów to: niskie oprocentowanie, długi okres spłaty kredytu oraz dostępność 24h/dobę przez Internet.

Zapytaj jednego z doradców finansowych z którymi współpracujemy o szczegóły, oraz koniecznie przeprowadź symulację kredytową w kalkulatorze kredytowym zamieszczonym w dziale kredytów mieszkaniowych.

Jeśli posiadasz kilka kredytów ( kredyt mieszkaniowy, kredyt inwestycyjny, kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy, kredyt ratalny, czy kartę kredytową lub inne zobowiązanie finansowe) to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: kredyt konsolidacyjny pod zabezpieczenie nieruchomości, bez zabezpieczenia na atrakcyjnych warunkach do 150 000 zł.

Szczegóły strony www.get-money.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.