TPA Horwath opinie - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

TPA Horwath opinie

TPA Horwath opinie swoich klientów zdobył dzięki szybkiej i dokładnej analizie sprawozdań finansowych. Specjaliści z firmy sporządzają najróżniejsze pisma procesowe, skargi, jak również odwołania od decyzji sądów. Specjalizacją spółki są dziedziny takie jak: budownictwo, nieruchomości, energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo, a zwłaszcza przedsiębiorstwa państwowe. Interesującą usługą w dziale TSL jest doradztwo w ramach podatkowego traktowania leasingu, a także najmu rozmaitych środków transportu. Jednym z sektorów grupy jest wspieranie przedsiębiorców w trakcie prowadzonych u nich kontroli finansowych. Spółka pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów, które dotyczą dziedziny rachunkowości i sprawozdawczości finansowej w oparciu o Międzynarodowy Standard Sprawozdawczości Finansowej. Grupa konsultingowa niekiedy organizuje różnorodne szkolenia, które prowadzą specjaliści z firmy.

Szczegóły strony forsal.pl/artykuly/557696,hotel_guidebook_2011_w_najwiekszych_polskich_miastach_zostanie_wybudowanych_41_hoteli.html:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.