Geodezja-kataster: geodezja w Tarnowie - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Geodezja-kataster: geodezja w Tarnowie

Geodezja jest obecna w naszym życiu na co dzień, poczynając od tak przyziemnych rzeczy jak budowa domu a kończąc na nawigacji GPS. Obecnie żadna budowa nie może się obejść bez geodezji w osobie geodety.
Taką wszechstronną geodezję reprezentuje geodeta Marcin Drobot, właściciel firmy geodezyjnej Kataster. Wykonuje on na ternie powiatu Tarnów usługi geodezyjne takie jak:

 • podziały nieruchomości,
 • wznowienia granic,
  obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych,
  sporządzanie map geodezyjnych,
  tzw geodezja kameralna.

Geodezja w Tarnowie
i okolicy jest reprezentowana przez wielu geodetów, ale geodeta Marcin Drobot wyróżnia się fachowością i profesjonalnym podejściem do każdej pracy geodezyjnej. Więcej szczegółów odnośnie oferty usług geodezyjnych jest na firmowej stronie internetowej www. geodezja-kataster. pl.

Szczegóły strony www.geodezja-kataster.pl:

Komentarze:

 • geodeta » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą na kilku budowach w Tarnowie i okolicy. Ma on geodezję w przysłowiowym małym palcu, a do tego jest bardzo skrupulatny i dokładny jak na prawdziwego geodetę przystało.

  Data dodania: 16 05 2016
 • Zenek z Tarnowa » (raport)

  Geodeta ten robił inwentaryzacje geodezyjną po ukończeniu naszego domu w Tarnowi. Widać, że geodezja nie ma dla niego tajemnic i wszystkie sprawy geodezyjne załatwił sprawnie i do tego niedrogo.

  Data dodania: 13 08 2016
 • brygadzista z Tuchowa » (raport)

  Pracowałem jako brygadzista na paru budowach w Tarnowie gdzie pan Marcin był geodetą od nadzoru geodezyjnego. Widać było, że geodezja nie ma przed nim tajemnic. Fachurą był w 100%.

  Data dodania: 17 12 2016
 • prawnik z Tarnowa » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą przy kilku sprawach związanych ze sporami dotyczącymi granic nieruchomości. Wszystkie sprawy geodezyjne były zrobione rzetelnie i w terminie.

  Data dodania: 10 10 2018
 • geodeta » (raport)

  Pracowałem przy obsłudze geodezyjnej budowy autostrady A4 w okolicach Tarnowa i współpracowałem tam także z tym geodetą. Cała współpraca przy sprawach geodezyjnych była OK.

  Data dodania: 09 03 2022

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.