LEDmaker - Oświetlenie LED i akcesoria - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

LEDmaker - Oświetlenie LED i akcesoria

Firma LEDmaker powstała w roku 2010. Wprowadzamy technologię oświetlenia LED do codziennego życia. Zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych systemów oświetleniowych spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych zamówień oświetlenia LED. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić każde stawiane nam wyzwanie.

Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami oświetlenia LED. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty i usługi.

Szczegóły strony www.ledmaker.pl:

Komentarze:

 • Janek » (raport)

  Oświetlenie LED pochodzące z produkcji LEDmaker jest dobrej jakości. Zakpiłem u nich 5 metrów taśmy i żarówki. Po zamontowaniu wszystko działało. Na wszystkie produkty otrzymałem gwarancję.

  Data dodania: 14 02 2014
 • Antek O » (raport)

  LEDmaker wykonało dla mnie sufit podwieszany razem z oświetleniem. Współpraca z firmą była na poziomie satysfakcjonującym, dlatego mogą zachęcić do korzystania z ich usług.

  Data dodania: 16 02 2014
 • Borzena » (raport)

  Oświetlenie wykorzystujące diody rzeczywiście wpływa na energooszczędność. Jeśli chodzi o trwałość produktów LEDowych to opinie są podzielone. Z pewnością zakup najtańszego oświetlenia LED mija się z celem bo w rezultacie stracimy na jakości oświetlenia i awaryjności.

  Data dodania: 17 02 2014
 • Kamil » (raport)

  Oświetlenie LED zakupione od firmy LEDmaker sprawuje się bardzo dobrze od około tygodnia. Zakup odbył się bezproblemowo co do trwałości produktu wypowiedzieć się nie mogę, ale firma sprawia wrażenie kompetentnej.

  Data dodania: 12 04 2014

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.