Maszyny ogrodnicze i budowlane Grizli Olsztyn - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Maszyny ogrodnicze i budowlane Grizli Olsztyn

Zajmujemy się sprzedażą maszyn budowlanych, ogrodowych oraz komunalnych i drogowych. Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zarówno wszystkich maszyn jakie posiadamy w sprzedaży jak i dodatkowo maszyny innych marek które nie posiadamy w sprzedaży. Sprzedajemy jedynie maszyny sprawdzonych i polacanych marek takich jak: Makita, Honda, Kawasaki, Weber, Belle, Jazon, Kubota, Cedima, Solo, Gianni Ferrari, Vega, Green Technology, Boss, Stiga, Sial, Master Kranzle, Pubert, Graco, CompAir, Karsit, World, Toro, Briggs&Stratton, Graco, Green Technology, OleoMac.
Prowadzimy sprzedaż również przez internet, wysyłając maszyny po sprawdzeniu do klienta. Przy zakupie u nas uruchamiamy maszynę, by klient miał pewność że maszyna jest sprawna. Przy zakupie przeprowadzamy krótki instruktarz jak używać maszynę oraz jak konserwować oraz serwisować. Zapraszamy na naszą stronę internetową Grizli.pl do zapoznania się z maszynami jakie posiadamy w ofercie.
Zapraszamy na naszą stronę kontaktową - kontakt grizli, gdzie można wypełniając formularz i w prosty i szybki sposób się z nami skontaktować, zadać pytanie. Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły strony grizli.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.