Wynajem dźwigów, dźwig samochodowy, podnośnik koszowy - Kraków, Katowice - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Wynajem dźwigów, dźwig samochodowy, podnośnik koszowy - Kraków, Katowice

Usługi dźwigowe takich modeli jak :dźwigi samochodowe, podnośniki koszowe, jak również ładowarki teleskopowe oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Wykwalifikowany operator z firmy Uniwersal, obsłuży profesjonalnie każdy dźwig i podnośnik koszowy. Zapewniamy obsługę przez 24 h. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.
Współpracujemy z generalnymi wykonawcami inwestycji w całej Polsce, dla których jako podwykonawca realizujemy długoterminowe zlecenia. Szczególnie obejmujemy województwo śląskie i małopolskie:oraz ich stolice miasta kraków i katowice, Nasza firma jest w Zimnodole obok Olkusza, pomiędzy Krakowem i Katowicami, co pozwala na szybki dojazd w sąsiedznie województwa również w podkarpackie.
Firma UNIWERSAL świadczy usługi dźwigowe już od prawie 20 lat. Doświadczenie w tej branży oraz rozbudowany parka maszyn to podstawa sukcesu. Dźwig dźwigowi nie równy!

Szczegóły strony www.dzwigi-uniwersal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.