Brodzik posadzkowy w Jumbo Shop - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Brodzik posadzkowy w Jumbo Shop

Sklep internetowy Jumbo Shop to miejsce dedykowane osobom budującym i remontującym. W stałej ofercie znajdują się uszczelki do kabiny prysznicowej, uszczelki okienne, uszczelki szczotkowe, progi akrylowe, taśmy montażowe, sznury kominkowe, materiały do hydroizolacji łazienki oraz płyty prysznicowe do budowy prysznica bezbrodzikowego.
Brodzik posadzkowy to jedna z nowości, która podobija rynek budownictwa. Wytrzymała płyta zastępuje konieczność wylewania posadzki, posiada już wyprofilowaną powierzchnię (spad 2, 5%) oraz miejsce na odpływ (odpływ liniowy, odpływ punktowy lub ścienny). Jest gotowa do przykrycia matą uszczelniającą i i płytkami. W Jumbo Shop znajdują się brodziki podpłytkowe w kilku wariantach i w ponad 20 rozmiarach. Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość wyboru płatności za pobraniem. Wysyłka następuje max 48 h od chwili potwierdzenia zamówienia.

Szczegóły strony www.jumbo-shop.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.