Meble kuchenne Jasło i Tarnów: ck-meble.pl - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Meble kuchenne Jasło i Tarnów: ck-meble.pl

Meble kuchenne są bardzo istotne dla funkcjonowania kuchni i zarazem całego domu. Najlepiej takie meble zamówić aby były dostosowane na wymiar kuchni.
Jednym z wykonawców mebli kuchennych na wymiar jest zakład stolarski CK-Meble. Fachowcy z tego zakładu wykonują meble kuchenne w Tarnowie, Jaśle, Gorlicach, Nowym Sączu i innych miejscowościach w Małopolsce. Poza meblami kuchennymi zakład oferuje także meble łazienkowe i biurowe oraz szafy na wymiar. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są zdjęcia wykonanych szaf i mebli kuchennych w Tarnowie, Nowym Sączu i Jaśle.
CK-Meble nie jest jedynym wykonawcą mebli kuchennych w Tarnowie ale jedynym, który wykonuje meble o tak wysokiej jakości przy tak niskiej cenie.

Szczegóły strony www.ck-meble.pl:

Komentarze:

  • Mario » (raport)

    Kupiliśmy z żoną nowe mieszkanie w Tarnowie i szukaliśmy kogoś kto by zrobił meble kuchenne. Kolega polecił nam fachowców z CK-Meble. Zrobili meble kuchenne szybko i przede wszystkim takie z których jesteśmy zadowoleni a przede wszystkim żona.

    Data dodania: 04 05 2016
  • Danka z Jasła » (raport)

    Stolarze z CK-Meble zrobili meble kuchenne do naszego nowego mieszkania w Jaśle. Zaproszonym znajomym na parapetówkę do naszego mieszkania meble kuchenne się podobały i wzieli namiary do tego zakładu.

    Data dodania: 15 06 2017

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.