NaZielono.pl - Projektowanie, pielęgnacja ogrodów Kraków - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

NaZielono.pl - Projektowanie, pielęgnacja ogrodów Kraków

Starannie zaprojektowany ogród jest wizytówką i ozdobą każdego domu i firmy, mówi wiele o właścicielu. Ogród musi nie tylko tworzyć spójną stylistycznie całość z domem ale i nawiązywać do przestrzeni jaka otacza posesję. Umiejętny dobór elementów i wykorzystanie walorów działki pozwoli na stworzenie miejsca, w którym będziecie się Państwo czuć wyjątkowo dobrze, do którego będziecie mogli uciec od codziennego zgiełku.

Zaprojektujemy dla Państwa ogród, który spełnia powyższe warunki, a dodatkowo jest funkcjonalny i maksymalnie wykorzystuje przestrzeń wokół domu. Dostosujemy się w pełni do Państwa życzeń i oczekiwań (np. ogród nie wymagający szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych), służąc przy tym fachową poradą. Nasi projektanci to ciągle rozwijający się fachowcy na bieżąco śledzący najnowsze światowe trendy architektury krajobrazu.

Nasz główny obszar działania to Kraków i okolice, ale przyjmujemy także zlecenia z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Szczegóły strony www.nazielono.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.