StyloweOgrody.eu: projektowanie ogrodów w Lublinie - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

StyloweOgrody.eu: projektowanie ogrodów w Lublinie

Z nastaniem wiosny każdy właściciel ogrodu rozpoczyna prace ogrodnicze. Osoby nie mające talentu do prac w ogrodzie mogą zlecić to fachowcom od projektowania ogrodów.
W Lublinie takich fachowców zatrudnia firma ogrodnicza Stylowe Ogrody. Główna domeną działalności firmy jest projektowanie ogrodów w Lublinie i okolicznych miejscowościach. Projektowanie obejmuje wykonanie projektu koncepcyjnego i na jego podstawie projektu technicznego oraz ich realizację w ogrodzie.
Oprócz projektowania ogrodów firma oferuje swoim klientom także inne usługi ogrodnicze, m. in całoroczną opiekę na ogrodami w Lublinie. Więcej informacji dotyczących oferowanych usług ogrodniczych można znalęźć na firmowej stronie internetowej www. styloweogrody. eu.

Szczegóły strony styloweogrody.eu:

Komentarze:

  • właściciel ogrodu w Lublinie » (raport)

    Jestem właścicielem ogrodu w Lublinie i szukałem kogoś od projektowania ogrodów. Sąsiad polecił mi fachowców ze Stylowych Ogrodów. Szybko zrobili projekt ogrodu ale trochę im zeszło przy realizacji. Ale cały ogród wygląda obecnie wspaniale.

    Data dodania: 16 05 2016

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.