Jak motywować - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Jak motywować

Aleksander Świętochowski powiedział:
"Mądrość jest to wspaniały pałac bez ścian, wystawiony na wszystkie wiatry, burze, mrozy i skwary; głupota jest to duszna i ciemna chatka o grubych, szczelnie ułożonych ścianach, nie dopuszczająca żadnych zmian atmosfery. Nie dziw, że większość ludzi woli mieszkać w takiej chatce niż w takim pałacu."

A Ty po której stronie jesteś ? Ja zdecydowanie preferuję mądrość, mam nadzieję, że Ty też. Pewnie tak jest skoro czytasz ten tekst.
Specjalnie dla ludzi takich jak Ty napisałem szkolenie mówiące jak motywować siebie, co zrobić aby motywacja pracowników wzrosła, a także co motywuje i de-motywuje ludzi. W obszernym tekście zawarłem najważniejszą wiedzę dotyczącą tego tematu. Teraz udostępniam to Tobie, całkowicie bezpłatnie licząc, że wyciągniesz z niego jak najwięcej dla siebie i Twoje życie ulegnie poprawie.

Zapraszam serdecznie! Wspaniała motywacja niech będzie przewodnikiem we wszystkich działaniach podejmowanych w Twoim życiu. Niech motywowanie innych stanie się Twoim nawykiem.

Szczegóły strony www.motywacja.tk:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.