Kurs rysunku-architektura Kraków - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Kurs rysunku-architektura Kraków

Studio MDK-Kurs rysunku Kraków prowadzi lekcje rysunku architektonicznego przeznaczone dla osób, które chcą przygotowac praktyczne umiejetności i poziom rysunkowy do egzaminu wstępnego na studia architektury w Krakowie. Szkoła rysunku oferuje kursy rysunkowe na studia architektury i urbanistyki oraz architekturę krajobrazu.
Naukę można rozpocząc od podstaw, nie są konieczne szczególne predyspozycje plastyczne. Celem kursu jest aby wszyscy jego uczniowie opanowali rysunek architektoniczny w praktyce i wiedzę konieczną by zdac egzamin na studia dzienne. Program kursu jest podporządkowany wamaganiom stawianym kandydatom przez Politechnikę Krakowską i tu uczniowie pracowni uzyskują najlepsze rezultaty i oceny.
Szkoła MDK-Kurs oferuje lekcje w centrum Krakowa, dogodne terminy zajęc do wyboru oraz różne poziomy zawansowania, dostosowane do sytuacji kursanta. Prowadzi kursy podstawowe, intensywne oraz wakacyjne.
Na stronie pracowni można oglądac rysunki zrealizowane na kursie w poprzednich latach nauki.

Szczegóły strony www.mdk-kurs.strefa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.