OSK KONOPIŃSKI Kursy prawa jazdy kategorii A - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

OSK KONOPIŃSKI Kursy prawa jazdy kategorii A

Profesjonalizm, duże doświadczenie oraz mili, bardzo dobrze wykwalifikowani, mający zdolności nauczycielskie oraz sporo cierpliwości do kursantów instruktorzy i wykładowcy to kluczowe atuty Ośrodka Szkolenia Kierowców KAROL KONOPIŃSKI, mającego swoją siedzibę we Włocławku. Do Twojego sukcesu podczas egzaminu państwowego przyczynią się na pewno też nasza niezwykle dobrze wyposażona salka wykładowa, w której mają miejsce zajęcia teoretyczne, a także oświetlony plac manewrowy, na którym znajdują się jeden tor jazdy dla kategorii A, 2 tory jazdy dla kategorii B, jak również górka do ćwiczeń jazdy po wzniesieniu. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług jest znaczne grono usatysfakcjonowanych klientów. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony konopinski.prawojazdy.com.pl:

Komentarze:

  • Nina1 » (raport)

    Czy ktoś odbywał kurs w tym ośrodku szkolenia kierowców? Chciałabym poznać szczere opinie osób które miały doczynienia z tym OSK.

    Data dodania: 11 07 2017

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.