Równość płci - szkolenia, doradztwo - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Równość płci - szkolenia, doradztwo

Oferujemy wsparcie w zarządzaniu, tworzeniu projektów, szkolenia w zakresie równości szans kobiet i mężczyzn oraz zarządzania różnorodnością.

Czym się zajmujemy?
- doradztwem w zakresie tworzenia projektów i zarządzania organizacjami pod kątem równości płci oraz zarządzania różnorodnością,
- przygotowaniem i prowadzeniem ewaluacji projektów pod kątem płci,
- szkoleniami w zakresie równości szans kobiet i mężczyzn oraz zarządzania różnorodnością,
- doradztwem we wdrażaniu równościowych standardów w organizacjach i projektach.

Dlaczego my?
- Jesteśmy zespołem osób zróżnicowanych ze względu na doświadczenia zawodowe, wiek, płeć, sytuację rodzinną i zainteresowania. Dzięki temu w realizowanych zadaniach możemy uwzględniać różne perspektywy, niezbędne w planowaniu i wdrażaniu równości i różnorodności
- Nasz zespół tworzą osoby zajmujące się równością i niedyskryminacją od początku pojawienia się tej tematyki w Polsce
- Jesteśmy jedynym podmiotem zajmującym się równością płci, mającym doświadczenia we współpracy zarówno z instytucjami publicznymi, przedsiębiorstwami i organizacjami pozarządowymi.
- Ponad 50 zadowolonych podmiotów, które skorzystały dotychczas z naszych usług to nasza najlepsza rekomendacja

Ponieważ zasada równości płci jest horyzontalną zasadą Unii Europejskiej, do współpracy zapraszamy szczególne podmioty planujące ubieganie się o dofinansowanie lub realizujących projekty dofinansowane ze środków europejskich (PO KL, RPO, PO IŚ, PO IG). Koszty działań na rzecz równości szans kobiet i mężczyzn są w tych projektach kosztami kwalifikowalnymi.

Szczegóły strony www.rownosc-plci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.