KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Adwokat-wroclaw.eu

Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz zlokalizowana we Wrocławiu oferuje wysokiej jakości usługi prawne dla podmiotów prywatnych i korporacyjnych. Adwokaci świadczy pomoc prawną, z zakresu udzielania konsultacji prawnych, przygotowywania listów procesowych oraz zastępstw przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria adwokat-wroclaw. eu zajmuje się postępowaniami z wielu dziedzin prawa, m. in: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń.

Prawo to dziedzina skomplikowana, toteż osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy, okazują spore trudności w zrozumieniu przepisów, paragrafów i zawiłych artykułów z dziedziny prawa. Pracujemy nad sprawami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tego powodu zobowiązujemy się do reprezentacji naszych klientów w wielu sprawach, nawet tych niełatwych. Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem lub wykroczeniem, ale też z osobami podejrzanymi o popełnienie przestępstwa, wykroczenia. Rozumiemy fakt, że formalności sądowe są bardzo skomplikowane, z tego powodu należycie troszczymy się, aby obie strony odnalazły adekwatną ochronę w procesie sądowym.

Na życzenie klientów kancelarii uczestniczymy w pertraktacjach, mediacjach i dyskusjach w sprawach. Kancelaria świadczy również usługi prawne przez internet. Korzystając z porady on-line klienci kancelarii otrzymują szybkie, pewne i dyskretne rozstrzygnięcie przedstawionego problemu. Do zaznajomienia się z całą ofertą usług naszej kancelarii zapraszamy na www. adwokat-wroclaw. eu

Szczegóły strony adwokat-wroclaw.eu: