Automatyka przemysłowa - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Automatyka przemysłowa

Firma MAXTER oferuje projektowanie, budowę i serwis szaf sterowniczych do maszyn takich jak: kotły na biomasę, brykieciarki, linie brykietujące, pelleciarki, piece na palniki olejowe i inne. Budowane rozdzielnie sterownicze opierają się na sterownikach plc lub specjalizowanych regulatorach. W ofercie programowanie sterowników plc i paneli operatorskich. Firma prowadzi serwis automatyki i serwis kotłów na biomasę. W sprzedaży falowniki i czujniki: sygnalizator poziomu materiałów sypkich, analizator tlenu pirometr i inne. Firma świadczy usługi na ternie całego kraju.
Automatyka kotłów na biomasę zapewnia utrzymanie optymalnych warunków spalania i stabilną regulację temperatury wody. W kotłach opalanych płytami odpadami MDF i płytą wiórową sterowanie spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Gospodarki i Polityki Społecznej w zakresie termicznego przekształcania odpadów.

Szczegóły strony maxter-automatyka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.