Biuro Tłumaczeń ENGLISH UNITED - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Biuro Tłumaczeń ENGLISH UNITED

Zapraszamy do korzystania z usług Biura Tłumaczeń ENGLISH UNITED.

English, bo od wielu lat naszą pasją jest właśnie język angielski. United, bo w roku 2000 nasze dotąd samodzielne działania na tym polu połączyliśmy we wspólne przedsięwzięcie.

Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone (tzw. przysięgłe), przy czym wszystkie, nawet najprostsze teksty trafiają wyłącznie do doświadczonego tłumacza przysięgłego, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Od przeszło dziesięciu lat specjalizujemy się w przekładzie z języka angielskiego i na język angielski. Nasz dorobek w tym zakresie to ponad 7.000 zrealizowanych zleceń, uwzględniając same tylko tłumaczenia poświadczone.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji zamówień - tłumaczenia wielu standardowych dokumentów mogą być gotowe nawet w przeciągu jednej godziny.

W ramach projektu pn. współpracujemy z tłumaczami innych języków. Jako Grupa, mamy w swej ofercie także język niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański i niderlandzki (holenderski).

Zachęcamy do wizyty w siedzibie English United. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością udzielimy bliższych informacji i dołożymy wszelkich starań, aby dołączyli Państwo do szerokiego grona naszych klientów.

Szczegóły strony englishunited.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.