Doskonała fotografia eventowa od Galen T&C - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Doskonała fotografia eventowa od Galen T&C

Dostarczamy wyspecjalizowanych fotografów na konferencje, gale promocyjne, wyjazdy integracyjne i inne wydarzenia firmowe. Fotografia eventowa, czyli wykonywanie porywających reportaży zdjęciowych to nasza pasja od wielu lat. Zgromadzone doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów z Krakowa, Katowic czy Warszawy. to Państwa zadowolenie i pewność, że wykonany reportaż będzie dobrze wpływał na wizerunek Państwa firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby na zdjęciach zapisać najciekawsze momenty oraz doskonałą atmosferę.
Oprócz fotografii eventowej studio Galen T&C wykonuje zlecenia z zakresu fotografii reklamowej oraz portretu biznesowego. Wszelkie informacje na ten temat oraz portfolio zdjęć reklamowych i biznesowych, znajdą Państwo na stronie www studia Galen T&C.

Szczegóły strony galentc.eu:

Komentarze:

  • Zadowoleni ze zdjęć » (raport)

    Korzystamy z usług Studia Fotografii Eventowej podczas fotografowania naszych cyklicznych konferencji branżowych w Katowicach i jesteśmy zadowoleni. Relacje z imprez są lepsze niż gdy zamawialiśmy gdzie indziej. Ludzie są uchwyceni w naturalnych pozach, wyglądają korzystnie i profesjonalnie i w związku z tym chętniej też publikują zdjęcia (oczywiście z naszym logo a niejednokrotnie i komentarzem wspominającym konferencję).
    W najbliższej przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne śląskie miasta oraz wystartujemy w Warszawie. Jesteśmy już wstępnie umówieni na sfotografowanie naszych eventów. Dzięki temu, że studio wykonuje reportaże z imprez na terenie całego kraju, nie musimy szukać i sprawdzać współpracowników na obcym gruncie.

    Data dodania: 18 02 2015

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.