Joanna Muszak Coaching - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Joanna Muszak Coaching

Psychoterapia oraz coaching to moja specjalność. Zapewniam moim klientom kompleksową obsługę w tych właśnie dziedzinach. Zapraszam zarówno osoby indywidualne, także młodzież i dzieci, jak i firmy – świadczę usług team coaching oraz prowadzę sesje indywidualne. Moja oferta skierowana jest do każdej osoby wymagającej profesjonalnego wsparcia w trudnych sytuacjach, które wymagają nieraz podjęcia ważnych decyzji. Pomagam w rozwoju kompetencji oraz odkrywaniu własnej osobowości. Ze mną możesz osiągnąć sukces!

Szczegóły strony www.joannamuszak.pl:

Komentarze:

  • Tomasz » (raport)

    Dzięki Pani Joannie udało mi się złapać kontrolę nad swoim życiem oraz je odmienić. Zawsze uważałem, że wszystko jest kwestią przypadku i nigdy nie osiągnę oraz nie uporządkuje swojego życia. Jednak coaching pozwolił mi osiągnąć zycie, które było dla mnie dotychczas marzeniem i niczym więcej. Jestem pewien, że teraz współpracują z Panią Joanna będzie jeszcze tylko lepiej.

    Data dodania: 08 11 2013

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.