Nagrywanie zapowiedzi telefonicznych dla firm - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Nagrywanie zapowiedzi telefonicznych dla firm

Oferuję wykonywanie nagrań głosowych na zamówienie. Moją specjalnością są zapowiedzi telefoniczne, powitania, komunikaty głosowe do centralek telefonicznych. Moje nagrania zawsze są na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz firmowej zapowiedzi telefonicznej do swojego urządzenia telekomunikacyjnego, zapraszam do zajrzenia na moją stronę internetową. Na niej zamieściłem przykłady zrealizowanych nagrań, które możesz odsłuchać i ocenić czy mój głos będzie odpowiedni dla Ciebie. Zobacz również cennik i poczytaj na temat szczegółów współpracy. Bardzo serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług. Posiadam duże doświadczenie i chętnie doradzę w kwestii treści komunikatów. Krótkie podsumowanie:

    [*]realizuję nagrania różnego zastosowania m. in. do filmów, animacji i reklam [*]moją specjalnością są zapowiedzi telefoniczne i komunikaty IVR [*]zajrzyj na moją stronę i posłuchać mojego głosu

Szczegóły strony zapowiedzi.tel/:

Komentarze:

  • Anonim » (raport)

    Złożenie zamówienia jest bardzo proste, wystarczy napisać na maila lub przez formularz kontaktowy

    Data dodania: 26 08 2020

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.