Nordic-Way Tłumacz polsko norweski - Tłumacz polsko szwedzki - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Nordic-Way Tłumacz polsko norweski - Tłumacz polsko szwedzki

Firma NORDIC-WAY specjalizuje się w tłumaczeniach na język norweski, szwedzki, duński oraz angielski. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, które posiadały kwalifikacje do tłumaczeń skandynawskich oraz angielskich. Posiadamy wykształcenie w kierunku lingwistycznym, odpowiednie przygotowanie oraz, co najważniejsze, uprawnienia. Oferujemy więc tłumaczenia przysięgłe (oraz nieprzysięgłe). Obłsugujemy tłumaczenia konferencyjne, szeptane oraz konsekutywne. Oferujemy również szkolenia oraz kursy językowe. Braliśmy idział we wprowadzaniu na polski rynek wielu dużych i znanych firm. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi, notarialnymi, firmami ubezpieczeniowymi oraz ministerstwami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony norweskiszwedzki.pl:

Komentarze:

  • Norfolk » (raport)

    Potrzebowałem tłumaczenia przysięgłego jednocześnie na język norweski, szwedzki i angielski. Zwykle musiałem takie tłumaczenie zlecać kilku tłumaczom, a w tym przypadku wszystko w jednym miejscu, do tego bardzo szybko. Polecam wszystkim firmę Nordic-Way.

    Data dodania: 14 04 2016

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.