Notariusze Katowice - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Notariusze Katowice

Notariusz Katowice oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu. Zajmujemy się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych oraz poświadczeń dziedziczenia. W razie konieczności nasi pracownicy chętnie doradzą i objaśnią wszystkie niezrozumiałe kwestie z wykonywaniem usługi. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby cały ciężar wykonywanych obowiązków spoczywał na nas. W skład naszej oferty wchodzi również sporządzenie różnego rodzaju poświadczeń, do których zalicza się między innymi poświadczenie własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu oraz zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem.

Notariusze Katowice pracujący w naszej firmie to doskonali fachowcy, którzy na tle konkurencji odznaczają się dużą dbałością o szczegóły w sporządzaniu dokumentów oraz troską o klienta.

Szczegóły strony notariusz-tarnawska.pl:

Komentarze:

  • Jasaaaaa » (raport)

    Polecam z całego serca. Odpis notarialny naszego nowego mieszkania w Katowicach odbył sie bardzo ekspresowo. Notariusze katowice potrafią odpowiedzieć na każde zadane pytanie dotyczące aktu.

    Data dodania: 18 11 2016

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.