KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Palety - Palety Euro - Beczki - Furex.pl

Furex – Furex.pl Palety Euro, Epal, Przemysłowe, beczki metalowe, plastikowe, nowe i używane sprzedajemy, wymieniamy, poddajemy renowacji. Skupujemy palety używane, zbędne, uszkodzone. Produkujemy palety nietypowe według rysunku klienta. Firma FUREX w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach (Dz. U. Nr 112, poz.1206) zajmuje się zagospodarowaniem odpadów : z kory i korka, trocin, wiórów, ścinków, drewna, płyt wiórowych i fornirów, papieru i tektury, z tworzyw sztucznych, drewna, metali, szkła, zużytych opon, miedzi, brązu, mosiądzu, aluminium, ołowiu, cynku, żelaza i stali, cyny. Posiadamy stosowne zezwolenia urzędowe na odbiór, składowanie i transport odpadów. Jesteśmy w stanie odebrać odpady od klienta na terenie całej Polski w krótkim czasie. Wystawiamy kartę przekazania odpadu. Posiadamy własną bazę transportową, którą stale rozwijamy, dodatkowo świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Posiadamy licencje i certyfikat na krajowy przewóz rzeczy.
Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, istniejemy na rynku od 1996 roku. Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w zakresie wysokiej jakości usług i produktów oraz szybkości i punktualności dostaw.
Firma Furex to Sprzedaż palet nowych i używanych, Wymiana, Renowacja używanych i uszkodzonych, Produkcja palet nietypowych według rysunku klienta, Skup palet używanych, uszkodzonych zbędnych, Zagospodarowanie odpadów, Pogotowie paletowe 24h.
FUREX Furex.pl palety i beczki nowe i używane skup sprzedaż.

Szczegóły strony furex.pl: