Projektowanie i budowa maszyn - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Projektowanie i budowa maszyn

Potrzebujesz maszyny? Nie możesz jej nigdzie kupić? Więc może zbudować ją od podstaw? InTechnologia to firma zatrudniająca wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zajmujemy się głównie projektowaniem i budową maszyn dla przemysłu. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania techniczne i ekonomiczne. Staramy się, by czas od projektu do rozruchu gotowej maszyny był jak najkrótszy. Zajmujemy się budową prostych przyrządów jak również skomplikowanych maszyn i linii technologicznych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wystawiamy certyfikaty CE. Projektujemy i budujemy stanowiska montażowe, stanowiska testujące, gniazda produkcyjne. Oprócz budowy nowych maszyn, zajmujemy się także modernizacją i remontami maszyn już pracujących. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.intechnologia.pl:

Komentarze:

  • hydrotech » (raport)

    Zainteresowała mnie ta strona, jest bardzo ciekawa :)do tego estetycznie wykonana i z ładną szatą graficzną. Warto ją odwiedzić.

    Data dodania: 08 01 2013

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.