SWIFT International Polska - kompleksowe usługi logistyczne - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

SWIFT International Polska - kompleksowe usługi logistyczne

SWIFT International jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych.

Firma powstała z myślą o zaspokojeniu nieustannie rosnących potrzeb w zakresie logistyki produkcji i dystrybucji Państwa produktów.

Pracujemy dla klientów branż takich jak:

- motoryzacja
- przemysł
- farmacja i uroda
- zaawansowane technologie.

Naszym największym kapitałem są ludzie. SWIFT International to zespół fachowców pracujących dla klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. Istotnym elementem naszej filozofii jest ciągłe dopasowywanie się do potrzeb naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej działalności kierujemy się wartościami nadrzędnymi takimi jak przede wszystkim uczciwość, rzetelność, a także poszanowanie człowieka i tego samego oczekujemy od wszystkich naszych kontrahentów.

Angażujemy się w problematykę ochrony środowiska, stale podnosząc świadomość naszych pracowników oraz partnerów biznesowych w kwestiach ekologii i troski o środowisko naturalne.

Z pozdrowieniami,
Zespół SWIFT International

Szczegóły strony www.swift-international.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.