Włoski - tłumaczenia techniczne ustne i pisemne - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Włoski - tłumaczenia techniczne ustne i pisemne

W Katowicach od roku 1990 prowadzi swoją działalność mgr Henryk Machnik, profesjonalny tłumacz języka włoskiego wpisany do rejestru tłumaczy technicznych NOT - Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Nie By zagwarantować jak najwyższą jakość przekładu nie pracuje poprzez biura tłumaczeń lecz bezpośrednio świadczy swoje usługi klientom polskim i włoskim, specjalizując się w tłumaczeniach pisemnych takich dokumentów jak: DTR, normy i warunki techniczne, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń, sprawozdania z prób materiałowych, itp. Dokumenty do tłumaczenia muszą mieć formę elektroniczną i w tej postaci są wysyłane klientom. Tłumaczenia ustne wykonuje najczęściej na Śląsku, ale gdy zachodzi taka potrzeba to wykonuje je w całej Polsce i we Włoszech.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Komentarze:

  • Stefan » (raport)

    Miałem przyjemność poznać pana Machnika w ubiegłym miesiącu, gdy pojawił się w mojej firmie. Tłumaczył szkolenie prowadzone przez włoskiego technika. Swoją pracę wykonał wzorowo

    Data dodania: 16 02 2014
  • Renoz » (raport)

    Dla nszej firmy wykonuje tłuaczenia telekonferencji z Włochami. Robi to dobrze i tanio

    Data dodania: 12 03 2014

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.