KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Bezpłatne ogłoszenia

Serwis w którym nie płacisz za ogłoszenia, swobodnie kontaktujesz się z ogłoszeniodawcą oraz jest doskonałą formą darmowej promocji Twojej firmy... Tak teraz to możliwe na www.LetMeKnow.pl Darmowe ogłoszenia.
Skierowany do wszystkich Polaków mieszkających w Polsce jak i za granicą serwis LetMeKnow.pl, od samego początku cieszy się popularnością ze wzglądu na bardzo prosty charakter i łatwość przeglądania ofert tam zamieszczonych. Aby ułatwić pracę i łatwe szukanie ogłoszeń został podzielony w dziesięć kategorii Nieruchomości (sprzedaż), Wynajem (nieruchomości wynajem), Praca, Usługi/Firmy, Motoryzacja, Kupie/sprzedam, Towarzyskie, Rozrywka/Turystyka, Student oraz Strony.
Jeśli chodzi o pracę z serwisem to możemy zapewnić że to nic prostszego!! Użytkownicy korzystają z Nawigacji umieszczonej po lewej stronie (umożliwia ona przeglądanie ostatnio dodanych ofert do bazy), jak również zawężenie szukanego obszaru. Właśnie dzięki nawigacji, można wybrać czy szukamy oferty z kategorii praca czy usługi /firmy, z Polski czy z np. Irlandii, z Krakowa czy Belfastu i czy to maja być ogłoszenia dotyczące budownictwa remontów czy np. z kategorii Fotografia videofilmowanie .
Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy chcą być widoczniejsi i aby ich ogłoszenia pojawiały się wyżej, stworzyliśmy dwa pakiety podnoszące widoczność oferty „Promowane ogłoszenia” Ogłoszenia te pojawiają w 1 kolejności przed ogłoszeniami standardowymi, oraz pakiet „Wyróżnione ogłoszenie” - należy pamiętać o tym, że istnieje limit takich ogłoszeń. Wyróżnione ogłoszenia – jest to pakiet ogłoszeń wyświetlany na 1 miejscu bezpośrednio pod nagłówkiem kategorii. Ogłoszenia te są najbardziej widoczne podkreślone innym kolorem tła i istnieje limit takich ogłoszeń. W imieniu zespołu www.letmeknow.pl „Informacje których potrzebujesz” i darmowe oferty dziękujemy i zapraszamy do odwiedzania serwisu!

Szczegóły strony letmeknow.pl: