Katalog Stron Internetowych - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Katalog Stron Internetowych

TopKatalog to grono redaktorów dbających o niepowtarzalność wpisów naszych użytkowników. Wyznaczone zadanie to rzetelna ocena opisów i ewentualna modyfikacja lub rozbudowa.

Wpisy zawierające spam są błyskawicznie wychwytywane i blokowane nie pozwalając tym do zaśmiecania katalogu. W swoich zasobach posiadamy strony z wysokim rankingiem co zapewnia dobrą pozycje sąsiadującym wpisom o niższym statusie . Zwłaszcza wyróżniane są darmowe wpisy z linkiem zwrotnym lub mocno rozbudowanym wyjątkowym wpisem zawierającym powyżej 1200 znaków. Takie wpisy dostają podobne bonusy jak wpisy płatne. Topkatalog katalog stron wyróżnia niepowtarzalna szata graficzna jakiej nie mają inne katalogi. Wyjątkowe miejsce do promowania wpisu to duże okno reklamowe na głównej stronie katalogu gdzie periodycznie wyświetlane są zdjęcia wpisów Premium. Skuteczne katalogowanie to wybór odpowiednich czyli wartościowych katalogów do których zalicza się TopKatalog.

Szczegóły strony www.topkatalog.co:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.