Ogurowo Vallheru - Tekstowy MMORPG - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Ogurowo Vallheru - Tekstowy MMORPG

Ogurowo Vallheru to tekstowa gra RPG, stworzona na opracowanym przez Thindila silniku Vallheru. Co do zasady fabuła gry osadzona jest w świecie fantasy, towarzyszy jej jednak własny, specyficzny klimat charakterystyczny do pierwotnej społeczności Vallheru. W grze każdy tworzy swoją postać, która charakteryzuje się takimi cechami jak rasa (ludzie, elfy, krasnoludy, gnomy, niziołki, jaszczuroludzie), klasa (wojownicy, magowie, barbarzyńcy, złodzieje, rzemieślnicy), jednak może tak na prawdę kreować ją w dowolny sposób, wybierając jedną z wielu możliwych ścieżek rozwoju. Gra podzielona jest na ery, z których każda ma określone cele - indywidualny oraz grupowy. Warto tutaj zaznaczyć jak ważną częścią gry stanowi społeczność graczy - klany oraz ludzie gracze jej tworzący od zawsze stanowiły o fenomenie tekstowych gier na silniku Vallheru.

Szczegóły strony ogurowo.pl:

Komentarze:

  • patrickwro » (raport)

    polecam fanom klasycznego vallheru. dużo starych graczy, a dodatkowo gra jest systematycznie rozwijana przez administracje. warto też zaznaczyć, że można na spokojnie grać z telefonu.

    Data dodania: 24 05 2020

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.