Anzasoft SuperPłace - program kadrowo-płacowy - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Anzasoft SuperPłace - program kadrowo-płacowy

Program SuperPłace posiada rozbudowaną funkcjonalność ułatwiającą zarządzanie personelem w firmie dowolnych rozmiarów, w tym również do wyliczania i prowadzenia wszelkiej sprawozdawczości dotyczącej wynagrodzeń. Funkcjonalna część kadrowa pozwala na rejestrację podstawowych informacji o zatrudnionym wymaganych przez urząd skarbowy i ZUS, jak również na tworzenie dodatkowych definicji danych i ich rejestrację w zależności od potrzeb.

Część płacowa umożliwia rozliczanie dowolnych rodzajów wynagrodzenia zarówno z tytułu umowy o pracę, jak i z umów cywilnoprawnych (zlecenia, o dzieło, z przeniesieniem praw autorskich), oraz wszelkich innych tytułów przewidzianych w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. Zapewniono komunikację z programem Płatnik ZUS, oraz z systemem Min. Finansów e-Deklaracje. Program jest znakomitą inwestycją w zarządzanie personelem w firmie.

Szczegóły strony www.anzasoft.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.