Programy Freeware - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Programy Freeware

Solidny zbiór darmowych programów opartych głównie na licencjach freeware, ale sporo jest też tu oprogramowania na tu wybór według jakości, więc baza została wstępnie przeselekcjonowana, aby nie znalazły się tu niepotrzebne pozycje typu nakładki na IE. Są za to liczne edytory muzyczne, przeglądarki internetowe, programy ułatwiające odzyskiwanie danych z dysku, czy agregatory kanałów RSS i Atom.

Witryna nie ogranicza się do gromadzenia zasobów dla Windows. Obok pozycji dla tego systemu są tutaj również programy na Mac OSa i na Linuksa, a także aplikacje na urządzenia mobilne typu palmtopy. Dzięki temu bez względu na to, z jakiego systemu się korzysta, tak czy inaczej będzie można tutaj znaleźć jakieś darmowe zasoby (i to tak jak wspomniano, w większości w formie freeware).

Są tu też działy dla graczy korzystających ze wspomnianych platform (Windows, Linux, Mac). Wśród zgromadzonych w tej części serwisu pozycji można odnaleźć strzelanki, zręcznościówki, strategie i gry logiczne. Również one są za darmo, a są ich dziesiątki, więc jest w czym wybierać i w co grać.

Szczegóły strony wilk13.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.