KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Pokoje Gliczarów Górny

Zapraszamy do Willi W Gliczarowie położonej w pięknej miejscowości jaką jest Gliczarów Górny. Jest to jedna z ciekawszych wsi na Podhalu, oferująca wspaniałe widoki na Tatry i czyste powietrze oraz spokój. Pobyt w naszym domu pozwoli Państwu na regenerację sił i wypoczynek pełną piersią.
Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonami. W naszym domu znajduje się także sala telewizyjna z miejscem przeznaczonym do zabaw dla najmłodszych. Przygotowaliśmy również narciarnię, gdzie nasi Goście mogą zostawić swój sprzęt.
Atutem naszego domu jest jego atrakcyjne położenie. Znajduje się on w pobliżu rowerowych i pieszych szlaków turystycznych. W odległości 4,5 km znajdują się Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, a do nowoczesnego wyciągu Rusiń-ski odległość wynosi 2,5 km.
Organizujemy imprezy okolicznościowe i integracyjne, w tym między innymi objazdowe wycieczki po okolicy, na Słowację, warsztaty fotograficzne czy kuligi i pieczenie barana oraz jazdę na quadach i skuterach.

Szczegóły strony www.wgliczarowie.pl: