KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Sprzątanie - Mąż i żona do wynajęcia - usługi dla domu, biur, firm

"Mąż i Żona do wynajęcia", to marka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu takich prac jak: sprzątanie mieszkań, domów, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, pomocy domowej, pogotowia sprzątającego, prac remontowych, konserwacyjnych, transportowych, oraz wielu innych, według Państwa potrzeb.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie. Pomagamy w administrowaniu nieruchomościami, utrzymujemy porządek dla wspólnot osiedlowych, w okresie zimowym odśnieżamy chodniki i parkingi, zajmujemy się sprzątaniem klatek schodowych i parkingów podziemnych. Sprzątamy biura i duże powierzchnie [np. hale garażowe, magazynowe, sklepy]. Zajmujemy się koszeniem trawników oraz pielęgnacją roślin w okresie letnim. Ceny na cykliczne usługi są negocjowane indywidualnie

Zapewniamy, jakość oraz niezawodność naszych usług, poprzez ukierunkowanie etyczne firmy głównie na satysfakcję, zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, na wykonanie specyficznych usług wymagających zaufania (np. powierzenie mienia, usługi zdalne, usługi bez nadzoru, itp.) poprzez podpisanie umowy współpracy, a także monitoring multimedialny.

Oferujemy usługi:
*dla domu,
*dla ogrodu,
*dla dzieci,
*dla seniorów,
*dla zwierząt,
* remontowo- konserwacyjne,
* transportowe, motoryzacyjne,
* serwis RTV/AGD, komputerowy,

... oraz wiele innych według Państwa potrzeb..

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Szczegóły strony mazizona.pl: