KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Bilety autobusowe - biletyautokarowe.pl

BiletyAutokarowe. pl to serwis, który oferuje Państwu najtańsze w Polsce bilety autokarowe, bilety międzymiastowe, bilety lotnicze, transfery na lotniska, a także wynajem samochodów na całym świecie. W naszym serwisie znajdą Państwo wszystkie możliwe połączenia autokarowe (autokary do Anglii, autokary do Niemiec itd)między Polską a krajami europejskimi, kursy międzymiastowe, a także bilety na przeloty każdymi liniami lotniczymi na świecie. Dzięki systemowi rezerwacji online umożliwiamy wyszukiwanie tras, porównywanie cen oraz zamawianie biletów autokarowych i lotniczych - przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Aby odebrać bilet autokarowy, nie trzeba ruszać się z domu. Wystarczy dokonać płatności przez Internet, na przykład przelewem lub kartą. Wówczas w Państwa panelu pojawi się plik biletu, który można wydrukować na zwykłej domowej drukarce. Nie trzeba tego robić natychmiast - plik będzie dostępny zawsze po zalogowaniu się w panelu. Jak się zalogować? Wystarczy podać numer GID biletu oraz nazwisko kupującego.
Nie należy obawiać się utraty możliwości wydrukowania biletu, np. wskutek awarii komputera czy odcięcia prądu. Wszelkie potrzebne informacje, włącznie z linkiem do pliku biletu, zostaną przesłane na Państwa e-mail.

Mamy nadzieję, że nasz portal ułatwi Państwu przygotowania do podróży.

Szczegóły strony www.biletyautokarowe.pl: