Noclegi w Białowieży - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Noclegi w Białowieży

Zastanawiasz się, gdzie spędzić długi weekend? Zapraszamy na wschód Polski do pięknej Puszczy Białowieskiej! Rejon ten jest bogaty w rozmaite atrakcje: Rezerwat Ścisły, szlaki turystyczne prowadzące do malowniczych zakątków Puszczy, na przykład - Miejsce Mocy. Niezapomnianym przeżyciem szczególnie dla dzieci jest zobaczenia żubra. To imponujące rozmiarami zwierzę koniecznie trzeba zobaczyć! Puszcza Białowieska noclegi
Zapraszamy więc na wypoczynek całkiem blisko Białowieży. Firma Galeria Kresy oferuje wygodne apartamenty. Apartamenty oraz pokoje znajdują się w oddzielnych budynkach usytuowanych w zadbanym ogrodzie wraz ze stawem i zapleczem rekreacyjnym. Mamy do zaoferowania 21 miejsc noclegowych. Nasz hotel znajduje się na wzniesieniu dzięki czemu jest stąd piękny widok na okolicę. Miejsce to świetnie nadaje się na wypoczynek z dziećmi, jak i miejsce spotkań biznesowych dla większych grup.
Zapraszamy na naszą oficjalną witrynę firmy. Będą mogli się Państwo zapoznać ze szczegółami naszej oferty, lokalnymi atrakcjami, a także obejrzeć galerią zdjęć okolic i naszej posesji.

Szczegóły strony www.galeriakresy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.