Sklep Turystyczny - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Sklep Turystyczny

Ochraniacze na butyprzydadzą się w trakcie wędrówek oraz podczas jazdy na rowerze. Stuptuty dostępne są w co najmniej kilku odmianach – wyższej osłaniającej większą część nogi lub sięgającej trochę nad kostkę. W wersji dla naprawdę wymagających są wykonane z wodoszczelnej i przepuszczającej powietrze membrany. Stanowią tym samym bardzo dobrą ochronę przed wilgocią oraz przed deszczem i śniegiem. Sklep turystyczny proponuje ochraniacze na buty, które na dole posiadają specjalne wzmocnienie wykonane z nylonu oraz łatwy system zakładania i zdejmowania, który umożliwia założenie ochraniaczy nawet w grubszych rękawicach. Specjalny pasek pod butem, który bez problemu można wymieniać, pozwala bardzo dokładnie dopasować ochraniacz do nogi. Najlepsze modele ochraniaczy posiadają w przedniej części specjalny haczyk, który pozwala na ich zamocowanie do obuwia, a dokładniej do sznurówek.
Dobre stuptuty posiadają łatwy system regulacji ochraniaczy, poprzez dopasowanie ich do obuwia. Trzeba jednak zauważyć, że nie da się ich dostosować do skrajnych rozmiarów, jeśli na przykład zdecydujemy się zakupić ochraniacz rozmiaru S, nie da się go nosić w przypadku posiadania rozmiaru L. Sprzęt turystyczny dostępny jest w kilku rozmiarach – S, M, L, a czasami nawet XL. Najlepsze ceny na tego typu produkty oferują oczywiście dobre sklepy internetowe. Warto szczegółowo poznać ich asortyment.

Szczegóły strony www.szumgum.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.