Spływy kajakowe, kajaki - Nida, Pilica, Warta - spływy weekendowe - wypożyczalnia kajaków - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Spływy kajakowe, kajaki - Nida, Pilica, Warta - spływy weekendowe - wypożyczalnia kajaków

Proponujemy Państwu udział w niezapomnianej przygodzie jaką jest spływ kajakowy. Nasze nowoczesne kajaki polietylenowe czekają na szlaku Warty, Liswarty, Pilicy, Nidy i innych rzek. Organizujemy spływy kajakowe od wielu lat i robimy to z wielką troską o wszystkie szczegóły a przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo. Na spływ kajakowy można się wybrać nie mając żadnego doświadczenia- nasza kadra nauczy wszystkiego co potrzebne do rekreacyjnego wiosłowania. Zapraszamy na weekendowe spływy kajakowe. Do Państwa dyspozycji jest również wypożyczalnia kajaków. Pomożemy w organizacji imprezy firmowej lub spływu rodzinnego. Zapraszamy na kajaki na południowej Polsce- to świetna alternatywa dla odległych i zatłoczonych tras kajakowych jakie oferują Mazury, Bory Tucholskie czy Kaszuby.

Szczegóły strony www.kajakiem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.