Ustka noclegi - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Ustka noclegi

Wszystkich, którzy planują urlop nad morzem zapraszamy do Ustki - prawdziwej perełki wśród nadmorskich kurortów. Wczasy w Ustce wszyscy turyści wspominają mile, bo trudno zapomnieć długie spacery po pięknej plaży, kąpiele w morzu i z beztroskie wakacyjne wylegiwanie się na ciepłym piasku.
Kurort posiada status uzdrowiska, więc przez cały rok przebywa tu mnóstwo gości. Latem wczasy w kurorcie spędzają urlopowicze, a zimą, wiosną i jesienią przyjeżdżają tu na lecznicze zabiegi kuracjusze z całej Polski.
Ustka noclegi dla turystów udostępnia przez cały rok; do dyspozycji gości są liczne pensjonaty, które zapewniają gościom noclegi i wyżywienie, są hotele, ośrodki wczasowe i apartamenty położone w atrakcyjnych dzielnicach blisko plaży. Właściciele prywatnych willi oferują noclegi w swoich pokojach gościnnych; kwatery prywatne w Ustce cieszą się coraz większą popularnością wśród rodzin kilkuosobowych. W mieście w okresie letnim można także wynająć całe mieszkanie na urlop.
W pobliżu Ustki leżą również atrakcyjne wioski letniskowe: Wodnica, Orzechowo, Poddąbie czy Dębina, które oferują wczasowiczom pobyt w gospodarstwach agroturystycznych, w domkach kempingowych i komfortowych pensjonatach.

Szczegóły strony www.noclegi-ustka.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.