KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Biurowe gilotyny i trymery do cięcia papieru - niszczarki.org

Witamy Państwa w sklepie niszczarki.org Jesteśmy wieloletnim dostawcą materiałów eksploatacyjnych i urządzeń biurowych. W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w biurowe niszczarki papieru, laminatory, bindownice, materiały do oprawy i laminacji dokumentów.
Chcemy polecić Państwu nasze gilotyny i trymery do cięcia papieru. W ofercie gilotyny biurowe oraz introligatorskie wyposażone w ręczny lub automatyczny docisk. Gilotyny RC System tną bez wysiłku jednorazowo nawet do 600 arkuszy papieru, a gilotyny JLS do 400. Większość gilotyn z naszej oferty posiada przezroczyste osłony, zapewniające bezpieczeństwo pracy. Na blatach roboczych znajdują się formaty szablonów, a także precyzyjne ograniczniki regulujące wymiary cięcia.
Gilotyny Kobra zostały wyposażone w system SCS co dzięki specjalnym nożom utwardzanym węglowo pozwala na cięcie materiałów z wysoką dokładnością przez wiele lat. W naszej ofercie posiadamy gilotyny RC System, JLS, Kobra, Wallner oraz Paper Cutter doskonałe do cięcia cienkich blach. W ofercie posiadamy także trymery do papieru. Profesjonalne trymery Kobra posiadają automatyczny docisk papieru. Tną papier, folię kalkę, filmy, fotografie oraz karton. Długość cięcia, do 1300 mm. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Szczegóły strony www.niszczarki.org: