DR KLAUDIUSZ ROJEK Dobry dentysta Olsztyn - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

DR KLAUDIUSZ ROJEK Dobry dentysta Olsztyn

Wypatrujecie Państwo w Olsztynie profesjonalnego gabinetu, jaki specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji - zapraszamy do skorzystania z usług Pracowni Stomatologicznej którą prowadzi Dr Klaudiusz Rojek. Dr Rojek to znany w branży stomatologicznej ekspert, cieszący się uznaniem i zaufaniem, o czym świadczy fakt, że w latach 2005-2009 piastował funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a obecnie zasiada w jego Zarządzie. W naszej Pracowni stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zwieńczony powodzeniem zabieg i satysfakcja pacjenta to dla nas największa nagroda. Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, pełen komfort, bezpieczeństwo i dyskrecję. Więcej o nas na stronie internetowej:

Szczegóły strony rojekdental.pl:

Komentarze:

 • Nestroz » (raport)

  Niestety nie polecam tego gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 17 11 2013
 • Kamila » (raport)

  U pana doktora wybielałam zęby. Szczerze polecam - miła atmosfera, profesjonalne podejście. Efekt po wybielaniu utrzymuje się do dziś.

  Data dodania: 05 12 2013
 • zuzka » (raport)

  Ja w gabinecie doktora zamawiałam nakładki prostujące na zęby. Przesłałam niezbędne materiały, na nakładki nie czekałam długo. Obecnie jestem w trakcie ich noszenia i choć na początku trudno mi się było do nich przyzwyczaić, teraz prawie nie czuję, że mam coś na zębach.

  Data dodania: 02 06 2014

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.