Kosmetyczka Przemyśl Magcosmet.com - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Kosmetyczka Przemyśl Magcosmet.com

MAGCOSMET.COM Mobilny Gabinet Kosmetyczny w Przemyślu. Najwyższy poziom zabiegów owocuje zadowoleniem moich klientek i stale rosnącą ich liczbą, a mnie daje prawdziwą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Do każdego zabiegu podchodzę indywidualnie dostosowując go do potrzeb i oczekiwań klientki. Dzięki rozszerzającej się ofercie zabiegów mogę zagwarantować kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.
Mój pomysł na mobilny gabinet to odpowiedź na zainteresowanie klientek oraz na dzisiejszy styl życia. Ofertę kieruję do wszystkich, którzy bardziej od gabinetu cenią sobie zacisze własnego domu jak również do tych, którym brak czasu lub sił utrudnia wyjście na wizytę do salonu. Jeśli jesteś zapracowaną kobietą sukcesu, mamą z małym dzieckiem, osobą starszą lub po prostu masz ochotę skorzystać z zabiegów w domu, zadzwoń i umów się na wizytę a ja z przyjemnością przyjadę do Ciebie.

Szczegóły strony magcosmet.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.