Przewodnik duchowy - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Przewodnik duchowy

Rozwój duchowy w praktyce. Darmowy magazyn internetowy na temat rozwoju duchowego i osobistego, filozofii życia oraz świadomego istnienia w harmonii.
"Przewodnik duchowy" jest elektronicznym magazynem dla ciała, umysłu i ducha; nowoczesnym kompendium przynoszącym świeże spojrzenie na rzeczy oczywiste. Powołaliśmy go do życia z powodu wielkiej potrzeby tysięcy duchowych poszukiwaczy żyjących w Polsce – ludzi pragnących osiągnąć wewnętrzną równowagę, niezbędną do zbierania doświadczenia i kształtowania siebie jako świadomej jednostki.
W zakres tematów, o których piszemy wchodzi: duchowość i rozwój duchowy; koncepcje świadomego życia; zdrowie (konwencjonalne i alternatywne metody leczenia); miłość i związki; medytacja i joga; religia, teologia i filozofia; odżywianie; książki, filmy i inne produkty związane z duchowością; psychologia i rozwój osobisty.

Szczegóły strony przewodnikduchowy.pl:

Komentarze:

  • Maria » (raport)

    Jestem pod wielkim wrażeniem. Magazyn jest rewelacyjny i do tego całkowicie za darmo. Kto by pomyślał, że są jeszcze ludzie, którzy taką wiedzę udostępnią bez opłat. Duży plus dla redakcji.

    Data dodania: 04 08 2013
  • Riged » (raport)

    Dzisiaj po raz pierwszy czytałam Przewodnik. Jestem pod wrażeniem zamieszczonych w nim artykułów. Szczerze mogę każdemu polecić.

    Data dodania: 14 09 2013

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.