Sanatorium ZNP - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Sanatorium ZNP

Sanatorium ZNP w Ciechocinku jest organizatorem turnusów prywatnych dla klientów indywidualnych i grup. Organizowane są turnusy płatne jak i dofinansowane przez NFZ, PFRON (MOPS, ROPS). W obiekcie znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia w tym: basen, jadalnia, kawiarnia, dancing, ogród, gabinet kosmetyczny.
Najważniejszą punktem programu podczas turnusów rehabilitacyjnych w sanatorium są proponowane zabiegi lecznicze. To dzięki odpowiednio dobranej terapii można szybko i trwale poprawić swoje zdrowie. W Sanatorium ZNP baza zabiegowa jest imponująca. Do dyspozycji jest około 50 różnorodnych sposobów leczenia z dziedziny fizykoterapii, krioterapii, światłolecznictwa, elektroterapii, ultradźwięków czy magnetoterapii. Zabiegi cieszące się dużą skutecznością to okłady borowinowe, lampa sollux, masaże manualne, kąpiel perełkowa lub hydromasaż. Sanatorium ZNP i Ciechocinek zapraszają

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Komentarze:

  • Grażka » (raport)

    Zdecydowanie polecam - jeżdzimy tutaj całą grupą i jesteśmy już 5 raz. Jak sanatorium to tylko tutaj

    Data dodania: 03 02 2017

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.