Uzależnienia - leczenia alkoholizmu, leczenie hazardu - Moderowany katalog stron WWW
ZielonyKatalog.net

Uzależnienia - leczenia alkoholizmu, leczenie hazardu

Skuteczne i bezpieczne dla zdrowia leczenie alkoholizmu i hazardu. Nasza klinika leczenia uzależnień dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowała własne metody diagnozowania oraz terapii uzależnień. Stosowane metody leczenia alkoholizmu i hazardu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia pacjentów i zgodne z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia. Na naszej stronie znajdą państwo przygotowane przez terapeutów versusmed artykuły dotyczące diagnostyki oraz leczenia a także ofertę i zdjęcia kliniki.
Leczenie hazardu i lekomanii prowadzone jest w tych samych grupach, w których odbywa się terapia alkoholików. Dzięki temu nasi pacjenci nie koncentrują się na alkoholu czy grach hazardowych ale na samym mechanizmie powstawania i utrwalania nałogu. Zamieściliśmy także opisy poszczególnych stadiów rozwoju uzależnienia od hazardu i leków.- w ośrodku można skorzystać z masaży relaksacyjnych.

Szczegóły strony www.versusmed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.